Jump to content
gadnnn

Алтернативен размер гуми на Акорд 4?

Recommended Posts

Здравейте, интересува ме дали гуми с размер 205/60/15 биха опирали някъде при пълно завъртане на волана. На височина гледах в калкулаторите за гуми , че разликите са в нормите спрямо стандартините 185/65 R15  и 195/60 R15 за модела. Колата е 90та година , 2.0 двигател с напълно стоково окачване и джанти. 205-ците ги имам останали почти нови от другата кола и затова. Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добавяш 6мм във височина и 5мм в широчина спрямо 195/60 15 ... дали са го сметнали толкова прецизно, че заради тези мм да опре?

Редактирано от Чавдар K

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно ми е, че 1см от двете страни спрямо 185, с които е сега не е много, но исках да проверя и тук за всеки случай. Досега не съм имал опит с марката , а и колите от онези години са правени по-прецизно според мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се очакваше, гумите не опират, но стандартната джанта им идва твърде тясна и стърчат като балони. Точно заради такива подробности реших да попитам сред "ентусиастите" на хонда, обаче явно съм объркал форума..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо въпросът ти не е зададен правилно и се сърдиш.

Кола ли е това,SUV  ли е,бус ли е,ремарке ли е...какава марка е.Ако имаше врачки сред "ентусиастите",можеше и да ти кажат.На 15 цола да стърчат 205-ци като балони...не ми се вярва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...