Jump to content
JimBeam

Преден OEM Lip за Accord coupe

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

От доста време си търся оригинален преден OEM Lip за колата и никъде нищо не откривам, а имам такива прагове и не е готино без предния. Не знам има ли значение, но Акордът е 99 година. Ако имате някакви идеи от къде може да поръчам, ще съм много благодарен.

 

8609781545_daa1294070_o.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, честно казано не бях намерил темата, сега разгледах каталозите и този тип OE Lip го няма. Намерих една две обяви, но те не доставят до тук и е сложно. 

http://www.ebay.com/itm/OE-Optional-Style-Front-Lip-Urethane-Fits-98-00-Honda-Accord-2dr-/370798823001

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук има, но ги сравни хубаво, за да прецениш дали са еднакви

 

http://marveltuning.com/?parent=honda&main=all-cars&cars=accord

 

най-долу на страницата гледай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марвел тунинг правиха липа на моето старо купе и пасва перфектно. Даже благодарение на колегата d0gyyy , който услужи с неговия ОЕМ лип, Марвел си направиха калъп и ни произведоха първите две бройки.бПак казвам , при мен липа пасна перфектно и е 1:1 с оемския. Отделно се оказа , че са и доста здрави, тъй като момчето, на което продадох колата е претърпял лек инцидент на паркинг и липа е оцелял цял, само се е олюпила боята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря момчета, точно този си търсех и аз, явно сте ме разбрали прекрасно. :) Последна питанка, вие сте го слагали на Акорд 99 или след 00г. Не съм сигурен дали има разлика в броните, затова питам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За преди фейслифт е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, предния лип е монтиран и му се радвам ежедневно, имах късмет и намерих и оригинални OEM праговете и чакат боя. Сега въпроса е откъде да намеря заден OEM лип? Намирам само в щатите а от там доставката .... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъп за задния лип :(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...