Jump to content
Маббаа

Какъв модел да е газовата уредба за ХР В,124 коня.

Recommended Posts

Здравейте на групата , благодаря за дискусията за гумите , сега се налага да слагам  газова уредба , каква  да бъде  вие с   какви карате. И коя е най удачна  за 124 коня. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм съм със сбирщайн: Изпарител Шарк,рейка рейл ,Компютър Фобос и Бутилка Атикер на мястото на резервната гума - събира 32,5 литра иначе бутилката е 38 литра .По голяма надига кората,ако си решил там да слагаш.Нямам проблеми колата върви повече на газ от колкото на бензин.Система за смазване на клапаните на V-techa не ти трябва

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях преди седмица в Смолян. Смело мога да кажа, че това е градът на HR-V-тата. Много и навсякъде. Направо останах безмълвен. Аз като колегата карам "сбирщайн"

Мисля, че ако имаш път към Русе, Маркони е твоят човек.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел на баща ми е представитела за бг. на ланди рензо ,но и аз ще съм със збирщайн .Само отпред ще е брс всичко ново до към 400лв. тоотала.+копче ново.Бутилка зарядно и траба зарядно и отдоло обаче си пуснах сам!!Иначе излиза много ...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята бутилка е 60л.на мястото на гумата ,събира 52л.Много малко надига кората почти не се усеща.

 

Изпратено от моят Lenovo P70-A с помощта на Tapatalk

 

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И  за моята  избираме същата  на мястото на резервната  гума. Чакаме е да  дойде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече  имам  чисто нова газова уредба. Да се похваля, TOMASETTO, ако ви говори нещо.това е май името на бутилката. А газовия изпарител  е нещо такова.  OMVL,хубав  малък изпарител като го гледам, има и нещо като компютър , майстора вика пази  кога  пръскаш мотора  с  пароструйка. Бутилката  е на мястото на резервната гума, стои страхотно. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е със същия изпарител,добър е ,върви на патрон,успех.

 

Изпратено от моят Lenovo P70-A с помощта на Tapatalk

 

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...