Jump to content
rainoff

Хонда Джаз 2003

Recommended Posts

Колеги, намира ли се лесно средна конзола с подлакътник? Ако някой е виждал по морги или друго, да свирка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се мине много по-лесно без подмяна на средната конзола. Аз и без това не съм виждал фабрично модел с подлакътник. 

Има удобни подлакътници които се пъхат в поставката за бутилки или чаша между седалките. Нещо такова:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/2001-2007-HONDA-FIT-JAZZ-console-box-armrest-PVC-leather-storage-/171145059715?hash=item27d90a5d83

 

http://www.ebay.co.uk/itm/STORAGE-BOX-ARMREST-CENTRE-CONSOLE-for-2009-12-Honda-Jazz-Fit-HATCHBACK-LEATHER-/140898979989?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item20ce3bd095

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 3 години ползвам едно джазче , колицата  си беше с подлакътник като я взехме,   в тон си е с тапицерията и има отзад поставка за вода/кенчета , май и пепелник имаше не съм сигурен , рядко се возя отзад.  Та моето мнение колега  е , че си има оригинални фабрично поставени ,  но са голяма рядкост ! Отдавам го на това , че  при поръчка на нов автомобил от магазина се води за екстра , която завишава цената доста ,а повечето ползватели на такива автомобили според мен са изключително практични и рационални хора , които едва ли намират голям смисъл в такава екстра :)

Виж на мен всичките ми автомобили са били винаги с подлакътник и не го намирам за екстра , а за необходимост .

Моето мнение по въпроса на оп е , че може да се намери оригинален подлакътник втора употреба , но ще е доста по - трудно и няма да е много евтино ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...