Jump to content
FreddyGunner

Срещи - Сливен

Recommended Posts

Здравейте колеги!

 

Гледам във всеки град има срещи, а в Сливен, никой нищо не казва? Всеки ден срещам разни Хонди в града? Има ли желаещи да направим нещо по въпроса? Ако на никой не му се занимава, мога аз да се заема с организацията, ако въобще е нужно да се прави нещо по специално. Френските бегачки се събират през седмицата на паркинга на големия Кауфланд, а събота и неделя на Бършен. Щом те могат значи и ние можем.. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Здравейте и от мен! От скоро съм във форума,а от няколко дни мога да се похваля и с нова колица - хонда сивик 8 фейслифт.Подкрепям идеята за срещи в Сливен.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

Ето я темата за срещите в Сливен -> http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=18982&page=1

За жалост от доста време никой не е писал в нея, но може да видите кои са вашите съграждани и да се свържете с тях. Иначе преди години колегите от Ямбол и Сливен се събирахме заедно. И сега ще се радвам много, ако започнем отново да се събираме. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

Ето я темата за срещите в Сливен -> http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=18982&page=1

За жалост от доста време никой не е писал в нея, но може да видите кои са вашите съграждани и да се свържете с тях. Иначе преди години колегите от Ямбол и Сливен се събирахме заедно. И сега ще се радвам много, ако започнем отново да се събираме. :)

 

Благодаря колега! Ползвал съм търсачката няколко пъти с цел да намеря подобна тема, но без успех.. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, действай! Съберете се нови и стари фенове и пишете в някоя от 2-те теми, а аз ще събера Ямболската група там колкото сме и направо да направим една среща. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Почваме да се търсим, тъкмо и времето ще се пооправи малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пишете и в двете теми че да се съберем повече кога и къде :thumbs1:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може направо някой от админите да премести тези мнения в старата тема ? 

 

Иначе предлагам на някоя бензиностанция.. тъй като на летището може да има проблеми след катастрофата преди 2-3 седмици.. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...