Jump to content
izotope

Придърпване

Recommended Posts

Здравейте на всички! От няколко дни имам проблеми с акорда. В движение леко придърпва, на няколко пъти го направи и на свободен ход. За секунди на два пъти ми светна и енджин чек-а. Не успях да намеря сервиз в София, където могат да прочетат грешката, тъй като съм с небеизвестната 5 пинова букса, а не с OBD. Колата е акорд `97, 2.0 tdi, CF1. Моля за съвет относно придърпването и сервиз! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейт: Успях да намеря сервиз, в който да ѝ направят диагностика. Проблема е най-вероятно в един сноп кабели, които трябва да се разплетат и почистят. Та... някой да може да препоръча добър "жичкаджия"?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I познавам един майстор от с. БЕЛАШИЦА. област. ПЛОВДИВ. При въпроси на 0877729797

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, отново! Не е от снопа с кабели и все още не се знае какъв е проблема.

На някой случайно да му се намира преходник към OBD? Няма друг вариант за закачане на компютър, за да я видят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Русе си..във Форума търси Markony ( Бранко ), пиши му на ЛС или му звънни..градски сте си. Немалко хонди са минали през него..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Update: Наскоро смених датчик на колянов вал и придърпването изчезна. До момента съм изминал 200 км и положението е добро.

Трябва да си обновя профила, вече не съм в Русе. Може ли да ми препоръчате добър хондаджия за София?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оборотите играят ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах е нормално, на всички играели. При мен се получава,  когато карам по - продължително (на магистрала напр.) Малко след това се успокояват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

И аз съм със същия пронлем!Смених датчика на коляновия вал , но продължава!!! Имате ли идея какво друго може да е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 31.10.2018 г. at 12:32, Kevo написа:

Здравейте

И аз съм със същия пронлем!Смених датчика на коляновия вал , но продължава!!! Имате ли идея какво друго може да е ?

Трябва да я закачиш някъде и да проверят от къде идва проблема. До колкото моя майстор ми обясни - трябва да се проследи целия път на нафтата, което включва яко разглобяване. Ако имаш интерес мога да ти дам телефон за контакт, сервиза е на ровър. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е в буксата която е закачена на десния подкалник разглобяваш почистваш с контактен спрей и се оправя поне при мен е така по принцип имат студени спойки на буксите(фабричен дефект)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 22.11.2018 г. at 21:16, ba4kata написа:

проблема е в буксата която е закачена на десния подкалник разглобяваш почистваш с контактен спрей и се оправя поне при мен е така по принцип имат студени спойки на буксите(фабричен дефект)

 

Можеш ли да закачиш една снимка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...