Jump to content
Sami

Втори чифт джанти

Recommended Posts

Здравейте колеги, понеже наближава зимния сезон, предстои ми покупка на зимни гуми.

Цр-в то е 2005 фейслифта. Оригиналните джанти за 16 цола, мога ли да поставя 15-ки, няма ли да опре на спирачния апарат?

Ако има някой който кара с такива джанти нека да сподели мнението си. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По този сайт само оригиналния размер 16 ли мога да сложа, исках да знам никой ли не е пробвал.

Ще взема да спра някой колега по пътя с 15ки за да се уверя май..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На CRV 05-06 не можеш да сложиш джанти 15-ки. С по-големи спирачни дискове и апарати е от префейса. 

Каква е идеята - имаш комплект джанти ли?

 

Аз като имах от предното CRV 16-ки и ПАК БЯХ ВЪВ ФИЛМА сума ти време уж за втори комплект за зимни и ги пуснах за продаване, та а зимни, а летни, а не знам си кво да взема 2 от старите пък да взема две нови. Накрая 4 всесезонни и край със занимавките.

 

http://www.crvownersclub.com/forums/23-tires-wheels-suspensions/6209-16-rims-15-2006-v.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми е да закупя 15 ки и да им сложа зимни гуми, те са по евтини, по евтини са и гумите за тях. 16 просто не мога да намеря. Явно ще трябва да търся повечко.

Ти доволен ли си от всесезонните ти гуми. Това е най-лесния вариант наистина, но много хора твърдят, че тези гуми са измислени просто щото се търси среден вариант. Щом има търсене, нормално е да предложат такъв вариант макар и да не са много ефективни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да използвам темата да попитам. Мога ли да сложа джанти от друга Хонда или със същите параметри, които са за лека кола, не за SUV. Оригиналните джанти за втора генерация имат ли някакви разлики от обикновените леки коли? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, никой ли не кара ЦРВ-то си с други джанти, различни от оригиналните ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам ХР-В, което е със същият централен отвор и брой дупки. Та карам с джанти от мазда с втулки. По-добри са от оригиналните за хр-в ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 7 часа, Drone написа:

Аз карам ХР-В, което е със същият централен отвор и брой дупки. Та карам с джанти от мазда с втулки. По-добри са от оригиналните за хр-в ;) 

     Drone, като си по-свободен ,ако може качи в нашия раздел някоя снимка  как стоят, че докато се чудя как ще стоят Маздовите с ЕТ 52.5 (на 45) за нашите ги изтървах тези Маздови. Ама сега пак за такива се оглеждам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще снимам утре и ще кача да видиш. Един сезон ги карах с по-широки гуми 205/55/15 и колата изглеждаше много добре :) 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са джантите:

 

33401235_2167822899911400_21134061319330

 

Дост е мръсна, ама ко да се прави :D 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

        Аз харесах тези ,видях ги бяха в същото състояние като в линка. и докато се чудех са ги продалил  https://bazar.bg/obiava-21562681/aluminievi-dzhanti-za-mazda-5h114-3-16tsola

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...