Jump to content
misho

G-tech

Recommended Posts

Нека в тази тема се вписва всеки който взема G-tech-a за ползване и след като си свърши работа, да напише че вече е свободен, така че да може следващият желаещ да го ползва. Засега нямаме уточнен/ограничен срок за ползването му, въпрос на добра воля и преценка е!

 

1.Нека всеки го ползва и съхранява съвестно! Кой чупи-купи :blink:

(г-теха е като панела на радиото - не се оставя в колата при никакви обстоятелства ,за да няма после " ма те ми счупиха джама "......)

2.След ползването му (пак въпрос на добра воля) - прехвърлете си информацията от замерванията на PC-то, изтрийте я от у-вото, а не следващият да се чуди да я съхранява ли, да я трие ли......

3.При нужда си презапишете софтуера, за да си остане оригиналният диск в комплекта!

4.Препоръчвам основните настройки на у-вото да не се барат, защото калибровката му е малко гадна.

(единствените данни,които въвеждате са тези за вашият автомобил и настройка на обортомера!!!)

5.При нужда от помощ при настройка аз съм насреща, надявам се и lookcho!

6.Нека не използваме тази тема за коментиране на резултати от измерванията

Ако някой се сеща за още да сподели.

Ако не сте съгласни с написаното от мен - ще го променим така че всеки да е доволен!

 

За целта Ви събрах номерата на GSM-мите и реалните имена. Никой нямаше против публикуването им и така комуникацията смятам, че ще е значително по-лесна!

 

1. mi6o - Мишо - 0895 45 15 15

2. lookcho - Илия - 0889 23 55 60 - Не му звънете за раздумка, че бързо му пада батерията :rolleyes:

3. Wolferine - Сашо (още не е потвърдил желание да му се публикува тел.)

4. johnyboy - Иван (още не е потвърдил желание да му се публикува тел.)

5. Antony - Дамян - 0885 16 30 10

6. Rust - Тодор - 0899 18 22 35

7. vesko_m - Веселин - 0888 60 41 47

8. Nikolcho - Ники - 0885 33 83 32

9. Manniakk - Цветомир - 0888 17 02 15

10. Бай Гуджан - Иво 0899 980 611

11.scyberboy - Стойчо - 0896 651879

12.sCoff -

13.veno -

Последните 2-ма, пратете ми данни на л.с.:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пу съм първи :rolleyes: G-tech е при мен, но понеже преди да пусна темата ми го поиска Manniakk, ще му го дам на него!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

За момента джаджата още си прахолясва при мен!То вярно, че времето е кофти, но.... маниак-а така и не се обади, та ако някой го иска да свирка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да попитам дали може да ползваме g - tech за евентуалната сбирка на Божурище тая Неделя (13.01.08)? И ако може, къде, с кой и как да се срещна за да го взема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-теха е собственост на изброените в първият пост хора.Те са основните му ползватели. Дали може да го ползвате на Божура, могат да решат всички собственици!Ама като гледам, че сме 13 човека собственици и всеки като иска по 5 лв наем :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-теха е собственост на изброените в първият пост хора.Те са основните му ползватели. Дали може да го ползвате на Божура, могат да решат всички собственици!Ама като гледам, че сме 13 човека собственици и всеки като иска по 5 лв наем :tease:

Абе за всеки по 5лв. май ще е множко(ние няма и да ги разберем тези 5лв., а на ползвателя ще му дойдат нанагорни 65), но по 10лв. за тест и парите да ги събира някой от нас-например ти или lookcho, пък после ще измислим какво да правим със събраните кинти :fun: . Аз определено изчаквам да мине гадното време и като изсъхнат пътищата ще го взема да замервам. Интересно ще ми е да се сравни поведението на моята кола, когато върви на газ и на бензин. Но определено чакам по-хубаво време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пък после ще измислим какво да правим със събраните кинти ;)

Какво има да го мислим, програматор за чипове, чипове, широколентови ламбда сонди, едно ПДА, кабел за връзка иии "бегай че идем" ;) и накрая на бате Емо ще му се изправи косата :P Редактирано от Nikolcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тя му е права :D джаджата е у мен - ако някой я иска да свирка ... аз измерих, каквото ми трябваше ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джитека е при мен, вчера го взех от lookcho, но не намерих време да си свърша работа. Все пак ако на някой му трябва да казва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми той лучения отдавна ми обеща да ми го достави, ама като гледам на теб ще прехвърли отговорността:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda killer

Може ли да ползвам Г-тека на месечната среща ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ае кво ми триете само мнението не ви изнася кво питам ли?Кажете едно просто НЕ неможе да го ползваш и това е. Аман от комплексари.*** Беше станала грешка, никой нищо не е трил.

Редактирано от Victor
Уточнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен много ми се иска да замеря нещата!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да си признава бързо при кого е Джитек-а?Нали затова направих тази тема, който го взема да се вписва, а не да се чудим и гадаем? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Виновен! При мен е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам и аз да се замеря ама нали не съм дал пари надали ще ме огрее :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: разбирам хората които са се регистрирали след като го купихме и нямам нищо против ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше мое ли и аз да го зема? :lol: че нещо съм се зачудил върви ли таа кола или не...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Вторник ще ти го донеса!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ми не требе вече. некой ако я иска да свирка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да го взема в Събота, ако може? Трябва ми само за Уикенда, после го отстъпвам!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

трябваше да ми звъннеш, не съм погледнал темата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джитека е при мен. По всяка вероятност ще го споделя и с Wolferine.Надявам се бързо да приключа със замерванията , след което ще го обявя пак за FREE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тфа нещо има ли го още ? :) че ще ми трябва за настройки в близките две седмици ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе верно при кого последно е джаджата. Лукчо ако я вземеш, свиркай да я ползвам само за 2 замервания за 10 мин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъм, и аз като не-участващ в покупката на джаджата...да ви попитам собствениците - ако не ви трябва спешно ще може ли да го взема за няколко дни, и измислихте ли някфа такса нещо за такива като мен? ;) Аз ще си поема еконта насам и натам. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След , като последният път се върна в окаян вид, не смятаме да се отстъпва за ползване от всеки!!!Остава си първият вариант да се ползва само от хората, участвали в покупката му. Една символична такса за ползване, няма да ни оправи окаяното състояние в което е в момента, нито ще ни купи нов!!!Нищо лично, но защо тези които са събирали стотинки да го закупят, сега да не могат да го ползват, заради други?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прибора е у мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така и не съм го виждал това :cool: Няма да е зле да ми го демонстрирате на някоя месечна докато все още работи :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой се е скътал бе, всеки ден съм на линия, само дето не чета много този подфорум, кво ми разбира на мен главата от тюнинг и спорт :rolleyes: Даааа, джадажта е при мен, леко прашлясала е кутията, нооооо прахта запазва гланца :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо, уреда дали още е в теб? Има шанс да го взема за няколко дни? Плащам такса, ако има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много отдавна не е при мен, но последният не е писал в темата.Дори не знам при кого е и забравих как изглежда, но не ми е трябвал за да се интересувам при кого е...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен е, виновен съм ... даже сега се сетих, че преди много време Джони го искаше, но така и не му го дадох :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още го искам:ranting:

Виновен съм, кажи кога и къде и ти го нося.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...