Jump to content
v1k7or

Ел техник Варна

Recommended Posts

Колеги донесоха ми една аларма със централно, обаче аз не разбирам много много от тоци и ако може да ми кажете някой добър ел. техник, който работи на сносни цени, за да отида утре и направо да му оставя колата да я направи.Благодаря ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги донесоха ми една аларма със централно, обаче аз не разбирам много много от тоци и ако може да ми кажете някой добър ел. техник, който работи на сносни цени, за да отида утре и направо да му оставя колата да я направи.Благодаря ви предварително.

0888324058 Сава се казва,ще останеш доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,аз също ще ти предложа Савата :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде се намира колеги ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познаваш ли кв.Чайка,че е малко сложно иначе...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех преди една седмица Хонда Сивик (англичанка-d16y2 95г.) и бях много доволен..до вчера. Спирам, слизам, заключвам я нормално (нямам дистанционно, централното се заключва от ключалката), отивам после, отключвам и като отворих вратата алармата започна да пищи(по думите на човека,от който я купих алармата,централното и имобилайзера са заводски) и като се опитах да я запаля дава контакт всичко нормално, но след това като завъртях да паля стартера изобщо не върти. Централното си работи (заключва и отключва всички врати нормално),но като отключа алармата не се изключва,а започва да пищи като отворя вратата иии не пали. Ако може да ми препоръчате, човек който да я оправи във Варна! Поздрави! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Савата е човека с ел проблемите ;) Намира се в кв. Чайка бл.19 първия гараж  срещу Импас (климатиците) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...