Jump to content
shadowdots

Осветление на таблото

Recommended Posts

Здравейте, имам един бърз и малко сложен за обяснение въпрос.

Баща ми кара Honda Cr-V 2006г. 2.2 i-Ctdi. Влезна в сервиз за смяна на съединител и притискателен диск. Предполагам са махали акумулатора. И след като взе колата от сервиз, на следващия ден забеляза, че когато пусне фаровете осветлението на таблото намалява, докато преди да влезне и с включени, и с изключени фарове, таблото светеше ярко, сега свети ярко само когато са загасени. По принцип има логика, когато са пуснати фаровете нощем, таблото да не ти свети много и да е намалена светлината. Въпросът ми е как трябва да е ? Постоянно да свети ярко при пуснати и загасени или да не свети толкова ярко, когато фаровете са пуснати? В книжката не пише нищо за това. Благодаря предварително! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато си на контакт, с включени фарове, от врътката за нулиране на временните километражи, увеличаваш осветеността колкото ти трябва или съответно намаляваш. На дисплея се показват едни нулички и по тях се ориентираш. След скриване на тези нулички, връщаш ключа в начално положение и като запалиш колата и включиш фаровете, вече ще си с избраните настройки. Мисля че ставаше и на запалена кола.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...