Jump to content
StormTrooper

Първата ми любов - Honda Civic 1.5i LS VTEC-E

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте. От днес съм горд собственик на Honda Civic 1.5iLS Vtec-E 115hp D15Z6. Това е първата ми кола, а пък аз съм й трети собственик, втори в България. :) За жалост, все още нямам книжка, така че шофьорско мнение как се държи на пътя все още нямам, но пасажерско - звяр. Икономична, чиста, красива. Колата я взех от собственик който я е обичал и се е грижил много за нея. И аз имам същите намерения - да я гледам като кукла, за да остане така красива и занапред. <3 Ето я и нея:

19695994126_5252656390_c.jpg

Доста икономична, статистиките от предишния собственик:
Градско: 7,5л/100, като е стигал и 7л/100
Извънграско: около 5л/100

Засега това мога да споделя, когато взема книжка(надявам се до края на лятото) ще споделя и мнението си дали ме слуша и как се държи. :) Просто щом я видях, нямаше как да не я взема. Единствено джантите бих сменил, защото според мен не й стоят толкова добре, но засега ще свършат работа, в бъдеще ще бъде с по-хубави пантофки.  :wub:

Редактирано от StormTrooper
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, близнак ... Честито, много безаварийни километри! Да те води на много красиви места и да харчи малко! 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,със здраве да си я караш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Много хубава кола. Ако сменяш редовно консумативи и не я ръчкаш прекалено, това е изключително здрава и надеждна кола. Разходите, които ти е казал предишния собственика са верни, не съм карал по-икономична кола от тази.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето че вече 1 месец я карам и бих казал че е страхотна. Много лесно се привиква към нея, лесно се кара. И е доста пъргава, леко да я натисна и бяга. :D
За разхода не мога да кажа нищо, но мисля че си харчи към нормалното. Трябва някой път да я засека да видя колко ще ми харчи. Скоро ще пусна и малко снимки със зимните обувки. :D
Единственото окачването е леко дървено, всичко на пътя се усеща. :D Но се свиква. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колета! без аварийни.

Моята е същата, и разхода е точно толкова 5 извънградско със средна скорост 90 км. и градско около 7 и половина 8 в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега. Вече година карам същата и съм супер доволен. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, това за мен е уникален автомобил, нооо все немога да се добера до такъв като имам възможност. Безаварийно.

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...