Jump to content

Recommended Posts

Тази година се очертава интересен сезон.Лично на мен ми е интересен Сена в кола Уилямс-Рено.Комбинацията е надеждна.Рено снабдяват Редбул с двигател!OnlineНямам булсат, а бнт ще дават повторения.Онлайн ще гледаме!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак го има и вечния RTL. А иначе само някоя тв от Булсата има права за излъчване, така ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ТВ+

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бнт-2 ще я излъчва ,но на запис от 11/45ч. на 18.03.2012г.Тва за тези които са се успали или не са я гледали по една или друга причина .Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За потребителите на Булсат - Film+. При мен е на 39 канал :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От колко часа е прякото по Булсата?:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,Саше.Вече подготвям пуканките:)Който няма Булсатком може да ми дойде на гости ама ако се държи прилично и си е сменил чорапите :D :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М-сат също го излъчиха :) на мястото на Extreme Sports пуснаха Film+ HD и веднага след състезанието го спряха канала!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенове има - и най-накрая, най-добрия отбор е начело !!! Нямам търпрние утре да гледам :worthy::worthy::worthy::worthy::worthy::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се че ще има сблъсък Гросжан - Шумахер!Ако Шумахер го отвее, се почва с Макларън.Ще е интересно, дали ще продължи с подлите си номера, както преди?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наглите смотаняци от Булсат да го хванат и разведат! А всички фенове на F-1 може да го гледат директно по RTL от 8.00ч. Почти всички кабеларки излъчват RTL.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо пък Булсатком да са нагли смотаняци???Платили са си и излъчват.Това е.....нагли смотаняци са всички други "ефирни" телевизии които не пожелаха да купят правата за Ф1.Аз пък съм супер мега хипер предоволен,че ще гледам перфектно реализирани директни квалификации и състезания,и то на High Definiton.Най-накрая,евала на Булсатком.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състезанието беше супер,само че не ми харесаха толкова на често рекламите Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на Булсатком.Наистина чудесно предаване на HD и без нито една реклама:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oчертава се интересен сезон.Много силни тези рена!Уилямс, Лотус, Редбул!Ферарито много спънато, на Алонсо паметник да му вдигнат!Мерцедес се изложиха.Макларън както винаги на ниво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпия чукча прецака Хамилтън :@ Като е нас*ан да си беше спрял 200 метра по рано в пит лейн-а !!! Тоя на средата на старт-финалната права и немската ЛИМОНАДА пак изкара късмет ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и това го има в играта и прави състезанията по-интересни.И аз съм фен на Хамилтън,но се видя че днес не му беше ден.Пак прецака задните гуми .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Булсатком Руллззз, неслучайно съм си предплатил до догодина по това време :cool: макар и дългогодишен Ферарист, не виждам как ще се намесят в борбата за титлата тази година :( , но пък смятам, че хегемонията на Ред Бул ще приключи. Уникалне болид са направили в Макларън. нямам търпение за втория старт след седмица!Маса за пореден път се провали в състезанието!Алонсо в момента е най-можещия карач в Ф1! ;) Булсатком Руллззз :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер състезание,супер студио,мега HD качество.Ще бъде уникален сезон. :bow: Жалко за Шуми,той е моя личен фаворит,но има още 20 старта. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм си за Ферари от как се помня, ама от няколко сезона стават все по-зле. Според мен най-голям напредък от миналия сезон имат Мерцедес и Макларън. Да, сезона ще е по-интересен от миналата година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много фенове, похвално!Иначе по Филм + HD - нито една реклама и перфектно качество. Що се отнася до развоя на събитията от вчера, darius и devil_vas са го казали :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда добро състезание е било като чета и слуам отзивите. Аз за съжаление нямам Булсатком и не го гледах. Според мен е би било добре и да го дават по други телевизии които да не са само в обхвата на Булсатком за да може и да се гледа (но на живо). Иначе това което разбирам за Булсаткома, HD-то и липсата на реклами това е чудесно БРАВО, че така са направили. За втория старт ще намеря къде да го гледам.Бутона да ги кърти. Още от годините когато беше дебютант в БМВ му се кефя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само RTL!!! Нашите коментатори ме дразнят неимоверно! :lol: И съм супер доволен от първото състезание - Бътън първи! МакЛарън отново начело. Сезона ще е интересен, определено!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макларън пак най-добри в квалификацийте.Утре ще е интересно.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще бъде много интересно състезание.На тази тежка писта,ще се види много за качествата на отделните болиди и тимове. Не съм голям фен на Шуми но признавам,неговите безпорни качества и мисля, че утре ще е неговия ден и ще стъпи пак на подиума. А пък за RTL какво да кажеме:-перфектно отразяване,преди старта,самото състезание и след края на надпреварата, невероятно качество на картината, пък дори и не във HD!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шуми тепърва ще има да ни удивява. Оказа се легендарен пилот, но дори и такъв никога няма да замести Сена в сърцата на хората, както и в моето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сена винаги ще остане най-добрият! :worthy::honda::plane: Шумахер както е започнал сезона, така и ще завърши, слаби са още!Но ще отвее на старта Бътън. :angry: Рено ми се стува ще доминира след Макларън и ще си сменят местата.Лотус и особенно Уилям никак не са за подценяване.Уилямс Рено имат титли, опит и служители адекватни последните 20г! :plane:

Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сена винаги ще остане най-добрият! :worthy::honda::plane: Шумахер както е започнал сезона, така и ще завърши, слаби са още!Но ще отвее на старта Бътън. :angry: Рено ми се стува ще доминира след Макларън и ще си сменят местата.Лотус и особенно Уилям никак не са за подценяване.Уилямс Рено имат титли, опит и служители адекватни последните 20г! :plane:

и що пък реши ,че ще отвее на старта Бътън? За мен най-голям прогрес тази година имат Лотус.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е интересно, Мерцедес доста дръпнаха спрямо мин. година. Шумахер се доказа като може би най-добрия пилот сядал в болид, но да видим - годинките си казват своето ;)Ще е интересно състезание утре, но нещо не ги виждам мерцедес да вземат място на подиума... струва ми се, че макларън ще са мин. 1ви , но да видим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и що пък реши ,че ще отвее на старта Бътън? За мен най-голям прогрес тази година имат Лотус.

Предполагам колега, Шумахер свирепо ще атакува и понеже Бътън е пресметлив и хладнокръвен,може да го пусне да претовари и строши колата.Другия вариянт е Бътън да резне Хамилтън, а след него и Шуми!За Редбул и Лотус не ми се мисли как ще налитат като оси на мед върху първите трима! :P Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гросжан прецака Шуми.Рано му е на франсето за елита.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еийй тоя Гросжан голема ливада! В такива ситуации си личат добрите пилоти! Аз такова дълго прекъсване не си спомням.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шуми бил бавен и затова го резвали все отзад!А и нов прякор му измислили "Дедо" :D Рекламите не спират по всички канали, много яко нали!Състезанието можеше да почне преди 1,30 и нямаше да има дъжд.Англичаните обаче не искат Ф1 в 6,00, БГ в 8,00, да поспим а! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега ще видим дали е дедо...:-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен Алонсо, браво!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко че Перез сам се победи.....Иначе Алонсо щеше да се задоволи с второто място.Добро е мексиканчето, евала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че Фетел остана доооста назад, исках Перез да спечели, но за съжаление напрежението му дойде в повече. Все пак 2-рото място което зае е голям успех и заслужава адмирации :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личи си опита и класата на Алонсо, с толкова слаба кола , как ги изигра с тактика и малко късмет. Мексиканеца догодина е в някой голям отбор с тези качества :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...