Jump to content
sambora

хонда кончерто

Recommended Posts

Здравейте на всички!Нов съм в форума на Хонда,но искам да попитам нещо!Отдавна харесвам тези автомобили,но поради една или друга причина никога не съм притежавал,та за какво иде реч.Намерих си една Хонда Кончерто мисля,че е 92 година,1.6 16v,131к.с.,колата видимо не е много зле,но не знам за двигателя какво да гледам!Иначе като пари не е много под 1000лв,моля ви ако някой може да ми отговори с повечко инфо заслужавали си да скачам в тигана:)!Благодаря на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кончерто си е класика.По принцип огледай купето да е здраво и салона,а двигателя той се преценя на място дали работи добре и какво му е общото състояние ,иначе е здрав и добър двигател като всички на Хонда.Лично според мен двигател на тези години предполагам и километри,не е зле да му се направи една ревизия както си му е реда и да караш години без да му мислиш.Като цяло здрав, удобен, четириврат седан с динамичен двигател и качеството на стария материал не е за пренебрегване.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единият от вариантите ми за ежедневен автомобил, беше именно кончерто! Салонът е изключително удобен и нивото на оборудване им е на високо ниво. Като цяло един от последните здрави автомобили.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кончерто си е класика.По принцип огледай купето да е здраво и салона,а двигателя той се преценя на място дали работи добре и какво му е общото състояние ,иначе е здрав и добър двигател като всички на Хонда.Лично според мен двигател на тези години предполагам и километри,не е зле да му се направи една ревизия както си му е реда и да караш години без да му мислиш.Като цяло здрав, удобен, четириврат седан с динамичен двигател и качеството на стария материал не е за пренебрегване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, споделям мнението че колата е доста удобна и пъргава в този ценови диапазон - насочил си се добре според мен.

Гледай за течове на масло по двигателя или по кормилната рейка, а също и за странни, метални или други не специфични шумове на двигателя. Да работи равномерно и да не яде прекалено много масло (погледни колко налепи има по ауспуха и дали е мазен на пипане) - всички хонди от тези години харчат масло, но все пак Публикувано изображение

Успех .

Редактирано от Koc_D15B2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...