Jump to content
PETE_TONG

Стара Загора-седмични срещи ! --->

Recommended Posts

Заралии,виждам че интереса някой да направи нова тема е малък и реших да съм АЗ. !!!

 

 

За всички нови хондаджии,срещите са през седмица във неделя след обед 16:00ч,горе на паркинга на стадион Берое. Оттам,кой където сърце му сака-кафета,гонки-монки и прочее.

 

 

П.П. Следващата среща е другата неделя,т.е 6 Юни 2010г. Аз ще присъствам,който има мерак знае къде е стадион Берое! :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам старото правителство се оттегли, даже май сърдито. :tooth: Така ако Прелюда ми е готов до неделя ще съм строен 1ви там с бомбони и уиски, защото колата стана за корбан вече.Не съм пресъствал скоро на срещи поради простата причина, че хондата стои на топло в сервизите !!! .Сега съм я поверил на Иван(Doktora_stz), дано да се справи както трябва.Дайте да направим срещи и в сряда вечерта.В неделя винаги има мероприятия(във въпростната неделя има писта Дракон 1).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има ли някои които ще ходи от заралиите кам писта Дракон :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има ли някои които ще ходи от заралиите кам писта Дракон :)

Аз в неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове на Хонда,къде е писта дракон?Ще се радвам да намина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще взема и аз да доида на 6-та на срещатата ви ако може ;);) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ша намина да видим кой какво ново - алоооу

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми се идва ама блъснах колата и ся проблеми само стана и мойта за курбан : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че нещата не отидоха по дяволите.Филма трябва да има продължение. :) Лично аз нямам време да ходя та вероятно ще се вясвам от дъжд на вятър.Дано измислите вариант който да е приемлив за всички(за разлика от скучните стари срещи).Само не разбрах тая глупост със "старото правителство"...доста тъпоъгълно изказване.Не знаех че феновете имат правителства и началници?Явно нещо съм пропуснал.П.П. Помислете и за зимен вариант. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че нещата не отидоха по дяволите.Филма трябва да има продължение. :) Лично аз нямам време да ходя та вероятно ще се вясвам от дъжд на вятър.Дано измислите вариант който да е приемлив за всички(за разлика от скучните стари срещи).Само не разбрах тая глупост със "старото правителство"...доста тъпоъгълно изказване.Не знаех че феновете имат правителства и началници?Явно нещо съм пропуснал.П.П. Помислете и за зимен вариант. :)

Ми чакай да ти обясня написаното, че като те гледам как се впрягаш, направо не мога да те разбера.В старата тема бяхте писали, че сте приключили с иничиативите.Аз от както съм горд собственик на хонда и почнах да влизам в форума съм запомнил 2ма колеги, които ми се набиха в очите през годините , като верни фенове.(ИВО и ТИ) Сега да не се обиждат другите просто тези никове ми се набиват на очи.И сега като си търкате темата сякаш сте сърдити на всички фенове и не искате да се занимавате с нас.Пак с добри чуства.Поздрави Иво, много пъти си ми отговарял и помагал в форума.И не си продавай мечтата.Обаче теб те помня с острия език и не дотам приятни коментари след мои изказвания.Явно съм ти направил нещо.Може да греша, може просто да си такав човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не съм схванал шегата.Не се коси,повече коментари няма да има.Една от основните причини да поискам приключването на стара тема е това че се напълни със спам и я обърнаха всички на чат.Относно мен - не си потърсил помощ че да я получиш.Стига да е нещо което да мога да направя.Никой не съм върнал.Засега.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катана дай да направим някой готин клип по-твой сценарии, че много добре се справяш.Имам едно общо питане.Дразни ли ви факта, че се коментират теми свързани с стз феновете в тази за срещите?Според мен е доста скучно всяка седмица да никнат мнения от рада на.Кой ще ходи, аз няма да мога защото ....... . Аз пък тая седмица да и после 2-3 и аз и аз.Темата се гледа само когато наближи срещата.Лично мое мнение-Това не предизвиква никакъв интерес.Следя темите за срещи на Варна, Габрово и от време на време и други градове.Там се дискутират доста не дотам свързани с срещата въпроси, но все пак касаещи хората от дадения град.Наистина от време на време се прекалява.Въпроса на колегата .... за писта дракон "къде била" ме подразни но като се замисля може да е някой заблуден, който си е помислил, че е в стз и ние се събираме там. :rolleyes: ЕХ ДЕДА БЕШЕ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че се събирате и ще продължавате да се събирате организирано. За съжаление това в Казанлък не се случва. Нищо де, поне регистрацията ми е СТ мога и към старозагорската група да се причисля :rolleyes: Града наистина има много фенове и това се вижда само от 1 вечерна разходка по главната пешеходна улица (извинете не знам как се казва).п.с -моля, ако мнението ми е спам, да бъде изтритоп.с.2 @H22_turbo_Vtec - колегата KATANA сам спомена в една друга тема че е просто съвпадение на никовете с човек от БМВ форума и не прави той тези клипчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че се събирате и ще продължавате да се събирате организирано. За съжаление това в Казанлък не се случва. Нищо де, поне регистрацията ми е СТ мога и към старозагорската група да се причисля :lol: Града наистина има много фенове и това се вижда само от 1 вечерна разходка по главната пешеходна улица (извинете не знам как се казва).п.с -моля, ако мнението ми е спам, да бъде изтритоп.с.2 @H22_turbo_Vtec - колегата KATANA сам спомена в една друга тема че е просто съвпадение на никовете с човек от БМВ форума и не прави той тези клипчета.

И аз бях го прочел това но си мислех, че става въпрос само за въпростният клип.Май съм се объркал тотално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Предлагам,като част от новото "правителство" :lol: на инициаторите,да се съберем утре на бензиностанция "Еко"(намира се след Ветеринарния техникум с/у камини Колеви,който незнае) ,защото Минчо Празников предрече дъжд и няма да е готино да ни вали дъжда горе на стадиона,а и завали ли никой няма да се качи горе това е ясно. Срещата е за 16:00ч., на бензиностанцията Еко,че ще може да се подслоним вътре ,а и разрешават да се събират масите. Аз съм на линия,който е верен на марката и има мерак,долу съм:)

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ако е поне малко хубаво времето ще ходя на дракон.Надявам се да се върна до 16-00 за да присъствам макар и с рендето на МАМА. :lol: Ако нямате нищо против да е 18.00 за да е сигурно, че ще съм се върнал.Тъкмо ще коментираме какво са направили нашите момчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луд няма как ако се навият 10 човека за среща да се съобразим със 1,нал се сещаш!? Малко няма да се получи във последния момент да се измества часа,ако въобще дойде някой долу на Еко-то във 16:00ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ,че то днес добре се получи бе ;) Първо бяхме като тримата от запаса,а после взехме ,че станахме цяла хонда среща. :blink::P;) Айде по другата седмица направо долу при Борко и да си носите столчета и бира! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aide ako reshite da se subirate na ekoto imate edin bonus ot menn na sreshtite shte miete kolite na avtomivkata za 7lv. \Vutre vun\ IZVINQVAM SE CHE PISHA NA LATINICA NO PISHA OT TELEFONA SI!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е старото и олегнало куче да е автор на темата защото когато той я е направил и е бил в този форум повечето от нас са били в детската градина а някой дори и в бебешка количка но надали е била хонда, но щом е решил да и одари катинара това си е негова работа а и го разбирам защото наистина прочетете няколко от последните странници там има само глупости .На мен старото правителство не ми е направило нищо лошо винаги ми е помагало за каквото и да става вапрос и колкото и заето да е било просто доста от старозагорците не осазнаха какви усложливи хора са аз лично мога само да им благодаря и се надявам да продължават да пишат и дават акул защото без тях няма да е същото. ЗАЩОТО СТАРОТО СИ Е СТАРО :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам каде се сабирате в стз в неделя и от колко часа :) можем да доидем от казанлак малко хора да се позабавляваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам каде се сабирате в стз в неделя и от колко часа :) можем да доидем от казанлак малко хора да се позабавляваме :P

Ей чеки се стопли и ще идем да видим заралийската групировка, само ще се обадим на един мноо стар фен от кз и отиваме. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О божеее, чета и не вярвам!?!Какви са тези правителства, какво е това нещо. Бе то вярно и аз не ходя на срещите вече много често ама какво е това чудо???Преди тука имаше форум! Имаше фенове! Имаше приятели!Сега какво стана??? Някои хора си биха шута, може би обидени ( че чак теми затвориха ), други не идват изобщо по срещите ( убидени от нещо си ) трети сега пък правят нещо ( похвално е )Е това няма как да го коментирам. Явно всичко се променя, но в тази насока в която върви това нищо хубаво няма да излезе!Жалко....С доста хора се запознах както от Стара Загора така и от други градове благодарение на форума и срещите ама явно е по-добре да спра до тук и да се чувам с тях по телефона отколкото да влизам тук и да стават такива разделения.Успех на всички и всичко добро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрейки , кфо са напрегна и ти ве ?! :D
Нема старо/ново правителство ! Няма убидени/засегнати ! Има фенове и фенове ! Има черно и бяло ! Има различни характери !
Живота и всичко около нас са преходни явления , няма постоянни величини , така че няма нищо странно в това едно нещо да се трансформира по някъв начин .
Стария начин за срещи явно се изразходи , нещо трябваше да се промени ! Винаги е имало и раделение на стари/млади , пиянки/трезвеници и прочее ! :D
Лично аз се изморих от опити да фкарам срещите в няква приятна схема за всички ! Защо на Джака/перфектното място/ не се получиха ?? Ми защото имаме различни приоритети ! На младия рацер с Хонда му дай да се показва по центъра с надута музика , да одрифти некое кръгово , да опили гуми на некое кръстовище и т.н. ! Лошо няма .. все интересни занимания/всички сме го правили/ , но неприемливи за ИДЕЯТА на срещите , според мен . Относно старата тема ... ми тя последните 10-15 страници е само спам , разми се толкова много с безмислени коментари !
Та така .. навремето с Коки имахме една идея за нещата > получиха се , в последствие не се развиха както трябва , затова даваме път на по-младите и по-надъханите и на по-новите и креативни фенове , да създадат среща по тяхна схема и да са доволни хората и да има присъствие !
Няма злоба или злорадство , ние наща работа си я свършихме , доказахме на себе си че можем да съберем едни хора , доказвали сме и други неща !
Успех на новата тема и на новите/стари срещи ! Следя нещата ...
Поздрави

п.п..Коки така ли е бе ?? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е бе...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива филми със правителства и прочеее,това е пълен шит и го казах със ирония заради някои хора които ги измислиха. Мене не ме "ебе" кой на колко е на 18 или на 38год ,идеята е да има срещи и да сме активния форум във СТЗ. Аз съм един от хората които идват редовно напоследък по срещите и мога да кажа ,че не се събираме 3 коли ,предния път бяхме доста хора. Аз съм за срещите където и да било,предполагам и всички други ,стига да има хора и да има лаф и моабет. А за разделението аз още преди бях казал как е то,няма да се цитирам. Просто има някои хора които не ги кефи компанията на останалите,ами хубу мене ми е през това във левия крачол кой ме харесва и кой не :D Стига със препирни,идната неделя има среща,първо горе на Стадиона от там кой където има мерак:book:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива филми със правителства и прочеее,това е пълен шит и го казах със ирония заради някои хора които ги измислиха. Мене не ме "ебе" кой на колко е на 18 или на 38год ,идеята е да има срещи и да сме активния форум във СТЗ. Аз съм един от хората които идват редовно напоследък по срещите и мога да кажа ,че не се събираме 3 коли ,предния път бяхме доста хора. Аз съм за срещите където и да било,предполагам и всички други ,стига да има хора и да има лаф и моабет. А за разделението аз още преди бях казал как е то,няма да се цитирам. Просто има някои хора които не ги кефи компанията на останалите,ами хубу мене ми е през това във левия крачол кой ме харесва и кой не :) Стига със препирни,идната неделя има среща,първо горе на Стадиона от там кой където има мерак:)

На мен ми хареса миналата среща, която беше при Борката на долно еко.Има си кафенце и можем да седнем всички.Другата ми идея е от 16.00 до 16.30 се събираме на стадиона и после всички утиваме на кафе при Борката.Много ще му се вдигнат акциите ама карай. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе , некой да раздава стикери ... ?? :) Требат ми 2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе , некой да раздава стикери ... ?? :tooth: Требат ми 2.

ХАХАХА Това базик ли беше ......... :D Няма старо правителство няма стикери...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Рейсъре дай ми скайп на лично да ми пратиш файла,аз се заемам със задачата да направя стикери:P

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шегувах се бе Пит ... и аз да поспамя малко на чужд гръб ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам в София има готови стикери и могат да бъдат изпратени от Капоне до който има желание да ги раздава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шегувах се бе Пит ... и аз да поспамя малко на чужд гръб ! :P

Ха направи си душевна чикия...... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ади да видиме кои ще ходи на НС2010 от СТЗ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще има среща ,че изгубих следите като нямах кола ама вече я взех :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lakomnik тази неделя. B7 аз ще ходя ама незнам дали ще те дочакам, като знам колко си бавен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На паркинга над краговото ли :rolleyes: Ами бавен съм ама ти не беше ли оператор в мирката на канала стара загора ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е утре от 16:00ч. на кръговото ,оттам на кафе на някой бензин-бар по избор на мераклиите за следобедно кафеи лаф!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...