Jump to content
ManiaK

Хонда Фен Клуб

Recommended Posts

Много добри са станали!!! Аз най-вероятно ще гризна една две бройки , но нека да видим ще има ли и други от Варна да се комбинираме!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

яко яко ! :lol:

Редактирано от HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shkarcheto

Много добри са станали!!! Аз най-вероятно ще гризна една две бройки , но нека да видим ще има ли и други от Варна да се комбинираме!!!

Един иноксов и за мен,комбинирахме се от Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага гризвам два от "средния" модел :lol: Сега видях , че си от пловдив .... наистина по-добре всеки да напише който иска , за да се образува някаква бройка да се изпрати наведнъж.

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде не ми изпращайте лични,а пишете в темата за да се види от кой град колко души има и да се комбинирате заради доставкатаЯвно организацията ще е по-страшна и от стикерите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 за мен-инокс средния за София....

Редактирано от HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

Още 1 инокс (най-горния) и 1 плексиглас за Варна. Засега сме 3-ма :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПИЧОВЕ ОТ ВАРНА СЪМ,И АЗ МОГА ДА ВКЛЮЧА С ЕДИН ОТ СРЕДНИТЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 инокс (най-горния) за братчед ми :lol: и той е фен голям :lol: Общо 2 инокс и 1 плексиглас за мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Веднага гризвам два от "средния" модел :lol: Сега видях , че си от пловдив .... наистина по-добре всеки да напише който иска , за да се образува някаква бройка да се изпрати наведнъж.

И аз зимам 2 от средния, може да се организираме и майка ми да ги донесе до софия. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Civic-D15B2

Още един от средния вид за Варна. Имам едно предложение ако е възможно предполагам че повечето ще се съгласят да се пратят всички бройки за Варна заедно някой да ги вземе и да ги раздаде на срещите. Мисля че ще е улеснение за всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ас искам един инокс от горния става въпрос за пазарджик не ми е проблем да го взема и от пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ас искам един инокс от горния става въпрос за пазарджик не ми е проблем да го взема и от пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен 2 инокс-а, по един от двата вида :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най горния 1 брой към бройката на Маниак за мене :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лапам 2 от най-горните....засега, ако ми харесат на живо ще взема още 1-2, само да се разберем кога да се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един плексигласов за мен.правя коалиция с ръжди животни и който още се вклчи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

А с тюлени? За мен от трите по един за София! С assfull и Animal сме трима май за София.ЕДИТ: ОООППССС Като постнах видяш че сме общо шест "човека"!

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен от двата еноксовите по 1 за Стара Загора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иноксов, средния, два броя за София

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен 2 от "средния" тип :lol: --> пишете ме към г-н Ал Капоне и компания :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

за хулиганката иноксов най-горния /към софийската група/ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен по една броика от парвия и втория от търново съм но искам да знам колко ще излязат с транспорта ако е вазможно":)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Софийската група става с още един повече, искам и аз едно парче от най-горния :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си заръчам и аз ... 3бр от най-горния инокс и 1бр от средния плииз за Стара Загора ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и още един от най долния модел за стара загора може с тия на Иво само кажете на кой да дам парички ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2бр от най-горния за Стара Загора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един от най-горния за Варна. Да питам: Има ли вариан на иноксов да пише HONDA fan club

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК , нямаш грижи, софийската група ще се организираме на следващата седмична. Ти кажи как ти е удобно да се плати и как ще ги изпратиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До този момент това е списъкаmaniak-варна-2? - не е написал какъв видshkarcheto-варна-1? - не е написал какъв видvitoej9-варна-2.1,1.3dragi4-варна-1.1dido-варна-1.2civic d15b2-варна-1.2malano4e-варна-1.1animal-софия-2.2vex-софия-1.1,1.2rust-софия-2.2honda-софия-2.2assfull-софия-1.3al capone-софия-1.1,1.2,1.3antony-софия-2.2dakata-софия-2.2honda huliganka-софия-1.1wavemastaa-софия-1.1roadracer-с.загора-3.1,1.2puma-с.загора-1.3хондаментъл-с.загора-2.1kiko honda-ст.загора-1.1,1.2wolf-в.търново-1.1,1.2toto spa-пазарджик-1.1майна-пловдив-2.1benji-ямбол-1.1,1.2Ако се организирате по градве ще направим работата.Само дайте адрес, име и телефон на един човек от град и предпочитания за еконт,DHL или спиди.

Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един от наи-горните за мен а за паричките може мераклиите от пловдив някоя вечер да пием по сок някъде.........п.с.жалко че няма на иноксовите ''фен клуб'' :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Поемам ангажимента за София! Телефона ще ти го пратя на Л.С.ЕДИТ: Вторник софийската група на Еко-то ви подкаравам по домова книга за парите за ключодържателите!

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поемам ангажимента за София! Телефона ще ти го пратя на Л.С.ЕДИТ: Вторник софийската група на Еко-то ви подкаравам по домова книга за парите за ключодържателите!

Eй това е приказка :unsure: Няма проблем първо да ти пратим парички , пък после ти на нас железцата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам 2 броя от средния.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и колежки,наскоро имаше тема от сорта,но там май нищо не се случи.

само да разясня , че в "онази тема" никъде не е ставало дума за ключодържатели :D т.е. тема от сорта не е имало ! П.П. иначе браво за ентусиазма - само доказваш едно мое твърдение , което е хубаво само по себе си :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да разясня , че в "онази тема" никъде не е ставало дума за ключодържатели :D т.е. тема от сорта не е имало ! П.П. иначе браво за ентусиазма - само доказваш едно мое твърдение , което е хубаво само по себе си :unsure:

Въпреки,че не всеки път успяваме да разберем мъдрите ти слова,винаги ми е било прятно да си общуваме макар и в спор за аеродинамиката на падаща от покрив керимида или дифракция през гърло на шише от коняк Слънчев бряг Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може още един от 2рия вид за Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...